Smart Settings

Smart Settings 3.0

Spersonalizuj ustawienia Twojego telefonu

Smart Settings to niewielka aplikacja pozwalająca zmienić ustawienia interfejsu telefonu. Dzięki temu programowi telefon staje się wygodniejszy i bezpieczniejszy. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala na usprawnienie interfejsu

Wady

  • Niezbyt intuicyjny
  • Może narobić kłopotów po zmianie blokady

Bardzo dobry
8

Smart Settings to niewielka aplikacja pozwalająca zmienić ustawienia interfejsu telefonu. Dzięki temu programowi telefon staje się wygodniejszy i bezpieczniejszy.

Smart Settings służy do przypisania ulubionym aplikacjom skrótów klawiszowych. Dzięki temu możesz mieć do nich dostęp po naciśnięciu zaledwie dwóch klawiszy. Za pomocą funkcji Easy Unlock możesz też ustawić kombinację klawiszy odblokowującą telefon szybciej niż przy pomocy tradycyjnego PIN. Smart Settings pozwala też zmienić domyślny komunikat blokady.

Funkcja AutoLock umożliwia zablokowanie klawiatury telefonu po upływie określonego czasu. Smart Settings pozwala na ustawienie wyjątków od tej reguły, aby klawisze nie zablokowały się na przykład w trakcie pasjonującego wyścigu.

Opcja Security pozwala na wydłużenie standardowego kodu PIN. Sprawi to, że będzie trudniej go złamać, ale także łatwiej zapomnieć, dlatego nie polecamy specjalnie tej funkcji Smart Settings. Blokada telefonu nie jest żadną zaporą dla prawdziwego złodzieja, za to przeciętnemu użytkownikowi często sprawia kłopoty.

Smart Settings to łatwy sposób na personalizację interfejsu telefonu. Niestety niektóre jego ustawienia potrafią skomplikować korzystanie z urządzenia, dlatego korzystaj z tego programu z namysłem.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Symbian

Więcej
Smart Settings

Download

Smart Settings 3.0